(044) 234-55-30, (044) 234-09-07

Міністерство культури України підсумувало конкурс культурно-мистецьких проектів “Малі міста – великі враження”. Проекти — переможці конкурсу реалізуються у 2019 році на умовах співфінансування з державного бюджету,-  пише Урядовий портал.

Рішення спрямоване на надання державної підтримки з метою виявлення і поширення кращого досвіду реалізації ресурсного і творчого потенціалу населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. осіб, на популяризацію культурної спадщини, посилення інвестиційної та туристичної привабливості таких населених пунктів.

На Прикарпатті фінансову підтримку від уряду отримало шість проектів.

Старуня хоче стати фестивальним місцем

Серед великих:

  • Проведення на території замку Куропатви (Пнівський замок XV століття) етнофестивалю “Джєнджур Фист” – місто Надвірна.

  • Культурно-екологічний проект “ТаПіаріАрт-раут” – село Старуня Богородчанського району.
  • Фестиваль гумору і сатири “Весела копиця” як інструмент збереження нематеріальної культурної спадщини Бойківського краю – місто Долина.
На “Веселу копицю” збираються всі гумористи краю

Серед малих проектів:

  • Створення Центру дослідження нематеріальної культурної спадщини Рогатинського Опілля – місто Рогатин.
  • Організація етнічно-культурного фестивалю “Гуцульське весілля” у Нижньовербізькій ОТГ – село Мишин Коломийського району Івано-Франківської області.
  • Фестиваль “Баюракова бартка” – місто Яремче, селище Ворохта, села Микуличин, Поляниця, Татарів, Яблуниця, Вороненко Івано-Франківської області.

Цьогріч фінансування передбачене на рівні не більше 70% від кошторису проекту, або від мільйона до п’яти для “великих” проектів і від ста до 250 тисяч для “малих”.

Джерело