(044) 234-55-30, (044) 234-09-07

м. Ананьїв Одеської обл. Створення та просування комплексного культурно-мистецького продукту «Дивовижна в’язь часів» із використанням культурно-історичного потенціалу м. Ананьїв, 14 вересня

Ананьїв – старовинне місто, що вперше згадується 1753 року в працях істориків Д. Бантиш-Каменського та А. Скальковського. Воно розташоване на річці Тилігул в північній частині Одеської області.

16 вересня тут святкуватимуть день міста та з нагоди цього відбудеться неймовірно цікава подія – аудіо-відео-шоу з використанням технологій архітектурного відео-маппінгу, яке передбачає створення відео-проекції з історичним контентом на міські будівлі-архітектурні пам’ятки та аудіо-супровід – класичні й сучасні музичні композиції у виконанні місцевого народного оркестру народних інструментів. А ще презентують комплекс художніх творів, як результат організації і проведення художнього пленеру з тією ж назвою «Дивовижна в’язь часів», що матиме на меті відтворення художниками у своїх полотнах минулого, сучасного і майбутнього культурного середовища Ананьїва, підкреслення значущості міської культурно-історичної спадщини, символічне відображення місцевої ідентичності.

Детальніше:  https://bit.ly/2MCyWH8