(044) 234-55-30, (044) 234-09-07
 
Вугледар активно готується до презентації масштабного культурного проєкту

Місто Вугледар Донецької області стало єдиним містом в Донецькій області, яке перемогло в конкурсі проектів «Малі міста – великі враження», що реалізується за підтримки Уряду та Міністерства культури України. Проект «Літературно-меморіальний простір «Анатолій Овсієнко. Зцілення сміхом», автором якого виступила Вугледарська міська публічна бібліотека, на сьогодні активно набирає обертів!

Завдяки співфінансуванню та підтримки Вугледарської міської ради активно йде реалізація проекту, презентація якого запланована на 31 жовтня 2019 року.

Почалися підготовчі роботи на будинку, де жив та творив Анатолій Васильович Овсієнко. Відомий художник з міста Сєвєродонецька  – Ян Птушко під враженням від творчості поета-гумориста створив ескіз майбутнього муралу.  Малюнок вийшов дуже яскравим, позитивним та оптимістичним. Рибак та золота рибка – не лише являються героями творів А. Овсієнка, але й створюють певну символічність всього життя поета-гумориста. І в житті він спіймав свою «золоту рибку»: щаслива родина, реалізований талант поета-гумориста, можливість зцілювати своїх читачів словом.

Вперше, завдяки проекту, буде здійснено перевидання збірок поета, а також видання збірки «Чудасія» шрифтом Брайля для людей з вадами зору.

Вже майже готові літературні ліхтарі та літературні лавочки, які стануть окрасою мистецької локації – творіння місцевого підприємця Олександра Шешикова.

Велика подяка художникам, які домагають створювати ілюстрації до книги А. В. Овсієнка: Світлані Загрунній, Розі Гонтар, Філіппенко Олексію.

“Ми всі у передчутті свята! Запрошуємо всіх поціновувачів прекрасного 31 жовтня об 11.00 до нашого сонячного міста на відкриття «Літературно-меморіального простору «Анатолій Овсієнко. Зцілення сміхом»” – закликає Вугледарська міська публічна бібліотека.

ДЖЕРЕЛО