(044) 234-55-30, (044) 234-09-07

28 травня відбулося перше засідання Експертної ради з відбору проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету на умовах співфінансування.Експертна рада формується з метою забезпечення об’єктивного, компетентного, раціонального і прозорого оцінювання поданих на конкурс «Малі міста – великі враження» проектів, їх презентації у конкурсі та визначення його переможців.

Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко подякувала всім хто долучився до втілення проекту «Малі міста – великі враження» та  зазначила, що програма має на меті посилювати інтеграцію культурної спадщини в життя громад; підвищувати економічну привабливість культурної спадщини та залучати зацікавлені сторони до використання  ресурсу культурної спадщини та креативних індустрій для розвитку громад.

«Це насправді міжсекторальний проект, який покликаний об’єднувати громаду, давати поштовх  для  розвитку малих містечок, а отже для проведення успішної культурної децентралізації», – наголосила Світлана Фоменко.

«Цього року  Мінкультури проводило чимало консультацій щодо створення нового порядку конкурсу, частково використали минулорічний досвід, щоб зробити його якомога прозорішим та ефективним».

Під час засідання члени Експертної ради шляхом відкритого голосування  обрали Голову Експертної ради, нею стала Наталія Ключник – виконавчий директор Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України, а також заступника Голови Експертної ради – Володимира Вакуленка – доцента, завідувача  кафедри регіонального управління,       місцевого самоврядування та  управління  містом Національної академії державного  управління при  Президентові України.

Також під час першого засідання було визначено регламент роботи Експертної ради та терміни опрацювання допущених до конкурсу заявок.

Члени Експертної ради тут:

Наказ Експертна рада