(044) 234-55-30, (044) 234-09-07

Приютівської об’єднаної територіальної громади отримала перемогу у конкурсі культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження-2019» з проектом «Ярмарок крафтових виробів», повідомляє «Голос Громади».

Тож, реалізація проекту відбудеться за співфінансування: 30% з місцевого бюджету, а 70% — надасть Міністерство культури України. Проект передбачає виставку виробів умільців громади й з інших куточків України, а це не лише варення, а й інші вироби: вина, сири, поробки, лозоплетіння тощо. Організатори заходу представлять фуд-локації, локації для дітей, фотозони та інше. Також облаштують територію у с.Войнівці для проведення ярмарку

Проект «Ярмарок крафтових виробів» у с. Войнівка — це масштабний захід, який акумулює в собі наявність елементів культурної спадщини з різних куточків України, розвиток народних ремесел та містить економічну складову — розвиток малого підприємництва, зеленого туризму, створення позитивного іміджу громади та її інвестиційної привабливості.

Зазначимо, що на розгляд комісії було подана 181 проектна заявка, чотири з яких з Кіровоградщини. Однак лише проект від Приютівської об’єднаної територіальної громади з усієї області був відібраний експертною комісією для реалізації.

В громаді розпочали активну підготовку до ярмарку крафтових виробів, який орієнтовно проведуть у вересні 2019 року.

Джерело