(044) 234-55-30, (044) 234-09-07

Стало відомо, що проект арт-резиденції Сюрреалізм у просторі постмодернізму Славутича переміг на всеукраїнському конкурсі Малі міста – великі враження

У 2018 році Міністерство культури України започаткувало культурно-мистецьких конкурс “Малі міста – великі враження”. Одним із переможців першого конкурсу став міжнародний фестиваль кіно та урбаністики “86”.

У цьому році від міста Славутич подали на конкурс проект “Сюрреалізм у просторі постмодернізму Славутича” за ідеї художника Юрія Расіна.

Цей проект після відбору експертною радою, оцінки та захисту переміг у конкурсі “Малі міста – великі враження”, який реалізуються у 2019 році на умовах співфінансування з державного бюджету.

Новий проект передбачає створення у Славутичі арт-резиденції, проведення урочистої церемонії, виставки, майстер-класів, екскурсій, концерту органної музики, тематичного семінару з розвитку туристичної дестинації “Славутич – Чорнобиль”, конкурсу дитячого малюнку, благодійного аукціону картин, кінопоказів, виїзного пленеру у Чорнобильську зону відчуження.

Арт-резиденція “Сюрреалізм у просторі постмодернізму Славутича” дозволить залучити сучасних митців-сюрреалістів до переосмислення унікальної історії, ландшафту та архітектури Славутича. Проект планують реалізувати восени.

Посилання