(044) 234-55-30, (044) 234-09-07

28 вересня в Біляївці відбудеться фестиваль “Дністровська вертута”, який став одним з переможців всеукраїнського конкурсу “Малі міста – великі враження”. Організатор – Біляївська міська рада, планує, що це буде наймасштабніший захід до Дня міста. В його рамках хочуть провести традиційний парад дитячих візочків. До участі запрошують родини з маленькими дітьми, які можуть і люблять креативити. Реєстрація вже почалася. 

Головна тема фестивалю – вертута, саме тому прохання від організаторів, щоб учасники параду візочків фантазували і створювали образи, орієнтуючись на цю тематику. 

Ось так фантазували біляївські родини під час парадів візочків минулих років. Значить,є потенціал. Значить, можуть! 

– Це не означає, що обов’язково треба оформлювати композицію у вигляді вертути, хоча і такий креатив цілком можливий, – пояснює відповідальна за організацію параду візочків Валентина Ракова. – Тут може бути все, що стосується кулінарії, української кухні, випічки. Можна, наприклад, придумати образи маленьких кухарів, можна обіграти піч, де господині печуть пиріжки і вертути. Або згадати традиційні начинки вертути (картопля, капуста та інші), відповідно створити їх образи тощо.

Джерело