Опера, театр, балет. Нічого з перерахованого пан Петро у своєму житті не чув і не бачив.

Поглянути на красиві постановки і послухати класичну музику чоловік прийшов на міське футбольне поле. Адже тут відбувся фестиваль присвячений відомому композитору Ігорю Стравінському. Який часто відвідував Устилуг і, навіть, збудував тут будинок. Тож, дізнавшись про заплановане дійство місцеві зраділи.

“Устилуг Стравінський Фест” – проект, який переміг у конкурсі “Малі міста – великі враження”. Завдяки цьому захід вдалось профінансувати.

існю, театр і танці об’єднала музика Ігоря Стравінського. Саме під його композиції митці виступали. Серед гостей фестивалю: артисти Львівської національної філармонії з театралізованим дійством “Історія солдата”. Та Харківська національна опера з двома балетами: “Весна священа” і “Жарптиця”.

Для місцевих така творчість ще нова. Приємно вражені й артисти.

В Устилузі планують відкрити туристичний маршрут, де левову частку відіграватиме постать відомого композитора.

Ігор Стравінський, чимало своїх творів написав саме в Устилухі. Зокрема це знаменті “Жар-птиця”, “Петрушка” та “Весна священна”. “Устилуг Стравінський Фест” – ще одна можливість пригадати і насолодитись надзвичайною музикою композитора.

В Устилузькі громаді відбувся фестиваль присвячений відомому українському композитору Ігореві Стравінському. Саме в це місто, митець приїздив творити. Тут він написав 17 творів і зустрів кохану. Нині в Устилузі є музей Стравінського й музична школа, проте жителі організували ще й фестиваль. Як все було, – бачила Марія Вавринюк.

ДЖЕРЕЛО