(044) 234-55-30, (044) 234-09-07

Міністерство культури України інформує про проведення другого етапу конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста-великі враження».

На другому етапі конкурсу учасники, проекти яких включено до переліку проектів, допущених до участі у другому етапі конкурсу, презентують їх на засіданні Експертної ради (презентаційній сесії). Презентація проекту триває не більше  десяти хвилин. Члени Експертної ради мають право ставити учасникам питання щодо презентованого проекту  (п’ять хвилин презентація , п’ять хвилин запитання). 

Разом з тим, просимо привести бюджет проекту у відповідність до  Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення загальнодержавних заходів у сферах культури та мистецтв, охорони культурної спадщини, вивезення, ввезення і повернення культурних цінностей, державної мовної політики, міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  18.04.2018 року №338.

Відповідно до пункту 4 зазначеного Порядку, за рахунок бюджетних коштів здійснюються витрати на забезпечення, передбачених відповідним договором оплати проїзду та проживання учасників заходу,  оренди приміщення для його проведення, технічного обладнання та транспортних засобів, послуг з перекладу,  постановчих, поліграфічних (виготовлення друкованої продукції),  інформаційно-рекламних послуг, придбання призів, сувенірів, організаційні,  представницькі витрати (за погодженням з Мінкультури) та інші витрати, безпосередньо пов’язані з проведенням заходів.

Проведення капітальних видатків за рахунок коштів державного бюджету (Мінкультури) за даним напрямком не планується та фінансуватись не буде.

Засідання Експертної комісії  відбудеться –  2 липня 2019 року – малі проекти,  3-4 липня 2019 року – середні проекти, у приміщенні конференц-залу Управління охорони культурної спадщини  Міністерства культури України  (вул. Ярославів Вал  36).

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 234-55-30.