(044) 234-55-30, (044) 234-09-07

1 серпня  2019 року радник з питань комунікації Луганського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Вікторія Радченко  провела виїзну консультацію у Новопсковській ОТГ, присвячену презентації потенціалу громад східного регіону.  

Ця об’єднана громада взяла участь і перемогла у конкурсі «Малі міста – великі враження», оголошеному Міністерством культури та урядом Гройсмана. У конкурсі беруть участь подані органами місцевого самоврядування, юридичними особами всіх форм власності, творчими спілками, фізичними особами – підприємцями, культурно-мистецькі проекти, що мають на меті розвиток культурного простору України на основі використання соціально-економічного потенціалу об’єктів культурної спадщини та елементів нематеріальної культурної спадщини для розвитку, посилення інвестиційної та туристичної привабливості населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. осіб.

У межах цього проекту у Новопсковській громаді 17 серпня 2019 року пройде Всеукраїнський фестиваль традиційної української культури «Талант_Kolyska.ua». Він передбачає велику кількість різноманітних локацій та активностей. Серед них: екскурсійна програма, художній пленер біля Пристину, кулінарний батл, медовий ярмарок, виступи аматорських колективів.

«Фестиваль «Талант_Кolyska.UA» – це про талановитих жителів першої створеної об’єднаної територіальної громади в Україні – Новопсковської ОТГ, що на Луганщині. Народжені на прекрасній землі, кожен з нас наділений особливим талантом: сміливі та співучі, енергійні та мрійливі, спортивні та працьовиті….Нас поєднує любов до рідної землі, віра в Бога та свої сили, бажання щасливого майбутнього своїм нащадкам. Це ще й про збереження пам’яток культурної спадщини, про розвиток талантів в себе та своїх дітях, про гордість, що народився й живеш на Слобожанщині. Ми проводимо фестиваль для того, щоб ми вижили як українці й мали надію, що діти не забудуть, хто ми є насправді», – говорять у громаді.

Разом з представниками відділу культури ОТГ радник з комунікації обговорили план підготовки до фестивалю, його рекламування та анонсування, залучення до висвітлення події якнайбільшої кількості ЗМІ Луганської області. В тому числі, обласного телебачення «Донбас:ua», інших телеканалів, районної преси, інформаційних інтернет-ресурсів регіону.

Джерело